fbpx

MARTA BEKIER

Marta Bekier – Holistic Health Expert

KIM JESTEM?

Jestem terapeutą z wieloletnim doświadczeniem, edukatorem zdrowotnym oraz ekspertem terapii przeciwpasożytniczych.

Moja pasja, którą realizuję już od wielu lat, to prowadzenie ludzi do przywrócenia im pełnego zdrowia i harmonii. Do każdego organizmu podchodzę całościowo oraz indywidualnie, rozpoczynając od wnikliwego omówienia ankiety (wysyłanej przed spotkaniem), analizy stylu życia, omówienia obecnego stanu zdrowia i szerokiego wywiadu, aż do zaprezentowania indywidualnego planu działania.

JAK DZIAŁAM I W CZYM MOGĘ CI POMÓC?

Mogę pomóc Ci z problemami metabolicznymi, gastrycznymi, hormonalnymi, skórnymi, jak i autoimmunologicznymi, kobiecymi i całym szeregiem dolegliwości człowieka, które zawsze mają swoją przyczynę. Organizm ludzki jest zbudowany w taki sposób, że przy odpowiednio dobranym działaniu jest w stanie przywrócić sobie zdrowie!

Mój cel to nie tylko łagodzenie objawów, ale przede wszystkim eliminacja przyczyn. Podczas naszych spotkań nie tylko omawiamy problemy, ale również przekazuję Ci moją wiedzę. Wyjaśniam zależności i mechanizmy rządzące organizmem w sposób, który jest zrozumiały dla każdego. Chcę, abyś wiedział, na czym tak naprawdę polegają Twoje dolegliwości i skąd się wzięły – to pozwoli Ci uporać się z nimi na dobre!

Do każdego organizmu podchodzę indywidualnie. Rozpoczynam od szerokiego wywiadu – to pozwala mi zrozumieć Twoje potrzeby i wyzwania zdrowotne oraz dobrać odpowiednie działania.

PASOŻYTY

Jestem ekspertką terapii przeciwpasożytniczych, w których się specjalizuję. Posiadam wieloletnie doświadczenie w skutecznym eliminowaniu pasożytów i bezpiecznej dla organizmu terapii oraz detoksie, które zapobiegają poważnym skutkom ubocznym, jakich można doświadczyć stosując zwyczajowe metody. Większość znanych i stosowanych szeroko metod jest bowiem obarczona niską skutecznością i dużą szansą na nawet bardzo ciężkie powikłania, a wiedza w temacie parazytologii jest niestety w naszym kraju bardzo mała, przez co problemy pasożytnicze są eliminowane tylko pozornie.

Dzięki moim autorskim metodom, które powstały po latach międzynarodowej nauki, pomagam tworzyć w organizmie takie środowisko, aby problemy nie powracały, a zdrowie uzyskało zupełnie nowe znaczenie!

EDUKACJA

Zajmuję się edukacją informacyjną w formie konsultacji, kursów, treści na social mediach, masterclassów oraz innych form edukacji informacyjnej.

Od wielu lat posiadam uprawnienia pedagogiczne – przeprowadziłam setki szkoleń w wielu firmach i korporacjach, pracowałam z seniorami, młodzieżą, dziećmi w każdym wieku oraz z osobami niepełnosprawnymi i dziećmi ze spektrum autyzmu.

Regularnie piszę artykuły do czasopism branżowych, a także jestem autorką wielu e-booków dotyczących zdrowia. Ponadto, moją wiedzą dzielę się tutaj na stronie, poprzez newsletter oraz na mediach społecznościowych. Konsultacje natomiast prowadzę online lub telefonicznie, co pozwala mi pomagać ludziom na całym świecie.

MOJA HISTORIA 

Moja droga rozpoczęła się wiele lat temu i niestety nie stało się to przez miłość do natury. Do wiedzy i edukacji zaprowadziła mnie ciężka choroba, na którą nikt nie potrafił znaleźć remedium, a najlepsi lekarze w kraju rozkładali ręce.

Zdiagnozowano u mnie obrzęk tłuszczowy z obrzękiem limfatycznym. Pomijając już aspekty deformacji fizycznej, które przy obrzęku tłuszczowo-limfatycznym są główną charakterystyką choroby, cierpiałam na wiele innych powiązanych dolegliwości.

Nieustannie poszerzałam wiedzę, kończąc szkoły, szkolenia i seminaria, szukając informacji w każdym możliwym języku, by po latach wyczerpującej walki w końcu pozbyć się wszystkich chorób współistniejących, a co najważniejsze zatrzymać postęp obrzęku tłuszczowo-limfatyczego i rozpocząć ciężką pracę nad jego wycofaniem.

Moja wieloletnia edukacja zaprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem teraz i w którym po tym, jak pomogłam sobie sama, mogę pomagać również innym.

Tak właśnie powstał DUCH NATURY.

Życzę Ci przewlekłego zdrowia!
Marta Bekier

Pamiętaj – pełnia zdrowia jest w pełni możliwa!

Instagram: LINK
Tik Tok: LINK

KONTAKT: kontakt@duchnatury.pl

Gdzie jeszcze możesz znaleźć DUCHA NATURY?
YouTube
Fanpage na FB
Grupa na FB (odrobaczanie)
Grupa na FB (naturalne metody)